NAGRADE I PRIZNANJA DODIJELJENA NA SEMINARIMA

  1. godina – 62. Seminar biljne zaštite, Opatija, 06. – 09. veljače
    1. Željko Lončar, dipl. ing. – Srebrna plaketa i povelja uz srebrnu plaketu
    2. mr. sc. Vladimir Danon– Srebrna plaketa i povelja uz srebrnu plaketu
    3. Marko Pavković, dipl. ing. – Brončana plaketa i povelja uz brončanu plaketu
    4. Petar Živković, dipl. ing. – Brončana plaketa i povelja uz brončanu plaketu
  1. godina – 61. Seminar biljne zaštite, Opatija, 07. – 10. veljače
    1. dr. sc. Mladen Šimala– Srebrna plaketa i povelja uz srebrnu plaketu
    2. Tvrtka „Abundan“ – Priznanje
  1. godina – 60. Seminar biljne zaštite, Opatija, 09. – 12. veljače
    1. dr. sc. Darka Hamel – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    2. Krunoslav Arač, dipl. ing. – Brončana plaketa i povelja uz brončanu plaketu
    3. Tvrtka „Agrokor – trgovina“ d.d. – Priznanje
    4. Tvrtka „BOPROM“ d.d.– Priznanje
    5. mr. sc. Gabrijel Seljak– Priznanje
    6. prof. dr. sc. Mirza Dautbašić – Priznanje
  1. godina – 59. Seminar biljne zaštite, Opatija, 10. – 13. veljače
    1. Dr. sc. Miro Katalinić– Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    2. Mr. sc. Jelka Pušeljić– Srebrna plaketa i povelja uz srebrnu plaketu
    3. Marija Budišćak, dipl. ing. – Srebrna plaketa i povelja uz srebrnu plaketu
    4. Tvrtka „Genera d.d.“– Priznanje
  1. godina – 58. Seminar biljne zaštite, Opatija, 11. – 14. veljače
    1. Prof. dr. sc. Jasminka Igrc Barčić– Platinasta plaketa i povelja uz platinastu plaketu
    2. Prof. dr. sc. Božena Barić– Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    3. Božo Bokšić, dipl. ing. – Brončana plaketa i povelja uz brončanu plaketu
    4. Tvrtka „Dow AgroSciences“ – Priznanje
    5. Jošt Jakša, dipl.ing. – Priznanje
  1. godina – 57. Seminar biljne zaštite, Opatija, 12. – 15. veljače
    1. Ante Grubišić, dipl. ing. – Srebrna plaketa i povelja uz srebrnu plaketu
    2. Mr. sc. Željko Kauzlarić– Brončana plaketa i povelja uz brončanu plaketu
    3. Tvrtka „Poljocentar“– Križevci – Priznanje
    4. Tvrtka „Chromos Agro d.d.“ – Priznanje zlatnom sponzoru 57. Seminara biljne zaštite
  1. godina – 56. Seminar biljne zaštite, Opatija, 7. – 10. veljače
    1. Mr. sc. Milorad Šubić– Brončana plaketa i povelja uz brončanu plaketu
    2. Ivan Pus, dipl. ing. – Brončana plaketa i povelja uz brončanu plaketu
    3. Mandica Dasović– Brončana plaketa i povelja uz brončanu plaketu
    4. Tvrtka „Bayer Cropscience“ – Priznanje
    5. Tvrtka „BASF“ – Priznanje zlatnom sponzoru 56. Seminara biljne zaštite
  1. godina – 55. Seminar biljne zaštite, Opatija, 8. – 11. veljače
    1. prof. dr. sc. Irma Kalinović– Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    2. dr. sc. Đordano Peršurić– Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    3. prof. dr. sc. Boris Hrašovec – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    4. Davor Čović, dipl. ing. – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    5. Tvrtka „BASF“ – Priznanje
    6. Tvrtka „BASF“ – Priznanje zlatnom sponzoru 55. Seminara biljne zaštite
  1. godina – 54. Seminar biljne zaštite, Opatija, 9. – 12. veljače
    1. prof. dr. sc. Marija Ivezić– Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    2. Državni zavod za zaštitu bilja u poljoprivredi i šumarstvu RH – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    3. mr. sc. Vlatka Fulanović– Srebrna plaketa i povelja uz srebrnu plaketu
    4. Tvrtka „Syngenta“ – Priznanje
    5. Gospođa Mira Rucner – Zahvalnica
  1. godina – 53. Seminar biljne zaštite, Opatija, 10. – 13. veljače
    1. dr. sc. Sonja Kačić– Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    2. mr. sc. Radoslav Masten– Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    3. Franko Križman, dipl. ing. – Srebrna plaketa i povelja uz srebrnu plaketu
    4. Dragutin Oremović, dipl. ing. – Srebrna plaketa i povelja uz srebrnu plaketu
    5. Marijan Juran, dipl. ing. – Brončana plaketa i povelja uz brončanu plaketu
  1. godina – 52. Seminar biljne zaštite, Opatija, 5. – 8. veljače
    1. mr. sc. Ivanka Čizmić– Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    2. mr. sc. Petar Jurjević– Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    3. gospođa Marijana Jelić – Priznanje
  1. godina – 51. Seminar biljne zaštite, Opatija, 6. – 9. veljače
    1. prof. dr. sc.Draženka Jurković– Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    2. Petar Mesić, dipl. ing. – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    3. mr. sc. Nedjeljka Pagliarini – Srebrna plaketa i povelja uz srebrnu plaketu
    4. mr. sc. Branko Bradić – Srebrna plaketa i povelja uz srebrnu plaketu
    5. Vladimir Kiš, dipl. ing. – Brončana plaketa i povelja uz brončanu plaketu
    6. Tvrtka „Fitopromet“ d.o.o. – Priznanje
    7. Tvrtka „Florel“ d.o.o. – Priznanje
  1. godina – 50. Seminar biljne zaštite, Opatija, 7. – 10. veljače
    1. prof. dr. sc. Bogdan Cvjetković – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    2. dr. Zlatko Černjul– Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    3. „Chromos Agro d.d.“– Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    4. Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
  1. godina – 49. Seminar biljne zaštite, Opatija, 8. – 10. veljače
    1. Državni zavod za zaštitu bilja u poljoprivredi i šumarstvu Republike Hrvatske– Priznanje
  1. godina – 48. Seminar biljne zaštite, Opatija,10. – 13. veljače
    1. prof. dr. sc. Zvonimir Ostojić– Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    2. prof. dr. sc. Milan Glavaš– Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    3. mr. sc. Ljiljana Mikrut – Brončana plaketa i povelja uz brončanu plaketu
  1. godina – 47. Seminar biljne zaštite, Opatija, 11. – 14. veljače
    1. Bogomir Milošević, dipl. ing. – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    2. dr. sc. Marija Halambek– Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    3. mr. sc. Andrija Bužančić– Srebrna plaketa i povelja uz srebrnu plaketu
    4. Ratimir Metz, dipl. ing. – Brončana plaketa i povelja uz brončanu plaketu
    5. Ivica Vuković, dipl. ing. – Priznanje
  1. godina – 46. Seminar biljne zaštite, Opatija, 12. – 15. veljače
    1. akademik Milan Maceljski – Platinasta plaketa i povelja uz platinastu plaketu
    2. prof. dr. sc. Ljubica Valenčić– Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    3. prof. dr.sc. Miroslav Harapin– Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    4. Stjepan Keglević, dip. ing. – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    5. Branko Britvec, dipl.ing. – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
    6. Veljko Seiwerth, dipl. ing. – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu