NAGRADE I PRIZNANJA DODIJELJENA NA SEMINARIMA

2017. godina – 61. Seminar biljne zaštite, Opatija, 07. – 10. veljače
1. dr. sc. Mladen Šimala – Srebrna plaketa i povelja uz srebrnu plaketu
2. Tvrtka „Abundan“ – Priznanje

2016. godina – 60. Seminar biljne zaštite, Opatija, 09. – 12. veljače
1. dr. sc. Darka Hamel – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
2. Krunoslav Arač, dipl. ing. – Brončana plaketa i povelja uz brončanu plaketu
3. Tvrtka „Agrokor – trgovina“ d.d. – Priznanje
4. Tvrtka „BOPROM“ d.d. – Priznanje
5. mr. sc. Gabrijel Seljak – Priznanje
6. prof. dr. sc. Mirza Dautbašić – Priznanje

2015. godina – 59. Seminar biljne zaštite, Opatija, 10. – 13. veljače
1. Dr. sc. Miro Katalinić – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
2. Mr. sc. Jelka Pušeljić – Srebrna plaketa i povelja uz srebrnu plaketu
3. Marija Budišćak, dipl. ing. – Srebrna plaketa i povelja uz srebrnu plaketu
4. Tvrtka „Genera d.d.“– Priznanje

2014. godina – 58. Seminar biljne zaštite, Opatija, 11. – 14. veljače
1. Prof. dr. sc. Jasminka Igrc Barčić – Platinasta plaketa i povelja uz platinastu plaketu
2. Prof. dr. sc. Božena Barić – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
3. Božo Bokšić, dipl. ing. – Brončana plaketa i povelja uz brončanu plaketu
4. Tvrtka „Dow AgroSciences“ – Priznanje
5. Jošt Jakša, dipl.ing. – Priznanje

2013. godina – 57. Seminar biljne zaštite, Opatija, 12. – 15. veljače
1. Ante Grubišić, dipl. ing. – Srebrna plaketa i povelja uz srebrnu plaketu
2. Mr. sc. Željko Kauzlarić – Brončana plaketa i povelja uz brončanu plaketu
3. Tvrtka „Poljocentar“ – Križevci – Priznanje
4. Tvrtka „Chromos Agro d.d.“ – Priznanje zlatnom sponzoru 57. Seminara biljne zaštite

2012. godina – 56. Seminar biljne zaštite, Opatija, 7. – 10. veljače
1. Mr. sc. Milorad Šubić – Brončana plaketa i povelja uz brončanu plaketu
2. Ivan Pus, dipl. ing. – Brončana plaketa i povelja uz brončanu plaketu
3. Mandica Dasović – Brončana plaketa i povelja uz brončanu plaketu
4. Tvrtka „Bayer Cropscience“ – Priznanje
5. Tvrtka „BASF – Priznanje zlatnom sponzoru 56. Seminara biljne zaštite

2011. godina – 55. Seminar biljne zaštite, Opatija, 8. – 11. veljače
1. prof. dr. sc. Irma Kalinović – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
2. dr. sc. Đordano Peršurić – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
3. prof. dr. sc. Boris Hrašovec – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
4. Davor Čović, dipl. ing. – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
5. Tvrtka „BASF“ – Priznanje
6. Tvrtka „BASF“ – Priznanje zlatnom sponzoru 55. Seminara biljne zaštite

2010. godina – 54. Seminar biljne zaštite, Opatija, 9. – 12. veljače
1. prof. dr. sc. Marija Ivezić – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
2. Državni zavod za zaštitu bilja u poljoprivredi i šumarstvu RH – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
3. mr. sc. Vlatka Fulanović – Srebrna plaketa i povelja uz srebrnu plaketu
4. Tvrtka „Syngenta“ – Priznanje
5. Gospođa Mira Rucner – Zahvalnica

2009. godina – 53. Seminar biljne zaštite, Opatija, 10. – 13. veljače
1. dr. sc. Sonja Kačić – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
2. mr. sc. Radoslav Masten – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
3. Franko Križman, dipl. ing. – Srebrna plaketa i povelja uz srebrnu plaketu
4. Dragutin Oremović, dipl. ing. – Srebrna plaketa i povelja uz srebrnu plaketu
5. Marijan Juran, dipl. ing. – Brončana plaketa i povelja uz brončanu plaketu

2008. godina – 52. Seminar biljne zaštite, Opatija, 5. – 8. veljače
1. mr. sc. Ivanka Čizmić – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
2. mr. sc. Petar Jurjević – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
3. gospođa Marijana Jelić – Priznanje

2007. godina – 51. Seminar biljne zaštite, Opatija, 6. – 9. veljače
1. prof. dr. sc. Draženka Jurković – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
2. Petar Mesić, dipl. ing. – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
3. mr. sc. Nedjeljka Pagliarini – Srebrna plaketa i povelja uz srebrnu plaketu
4. mr. sc. Branko Bradić – Srebrna plaketa i povelja uz srebrnu plaketu
5. Vladimir Kiš, dipl. ing. – Brončana plaketa i povelja uz brončanu plaketu
6. Tvrtka „Fitopromet“ d.o.o. – Priznanje
7. Tvrtka „Florel“ d.o.o. – Priznanje

2006. godina – 50. Seminar biljne zaštite, Opatija, 7. – 10. veljače
1. prof. dr. sc. Bogdan Cvjetković – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
2. dr. Zlatko Černjul – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
3. „Chromos Agro d.d.“ – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
4. Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu

2005. godina – 49. Seminar biljne zaštite, Opatija, 8. – 10. veljače
1. Državni zavod za zaštitu bilja u poljoprivredi i šumarstvu Republike Hrvatske – Priznanje

2004. godina – 48. Seminar biljne zaštite, Opatija,10. – 13. veljače
1. prof. dr. sc. Zvonimir Ostojić – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
2. prof. dr. sc. Milan Glavaš – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
3. mr. sc. Ljiljana Mikrut – Brončana plaketa i povelja uz brončanu plaketu

2003. godina – 47. Seminar biljne zaštite, Opatija, 11. – 14. veljače
1. Bogomir Milošević, dipl. ing. – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
2. dr. sc. Marija Halambek – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
3. mr. sc. Andrija Bužančić – Srebrna plaketa i povelja uz srebrnu plaketu
4. Ratimir Metz, dipl. ing. – Brončana plaketa i povelja uz brončanu plaketu
5. Ivica Vuković, dipl. ing. – Priznanje

2002. godina – 46. Seminar biljne zaštite, Opatija, 12. – 15. veljače
1. akademik Milan Maceljski – Platinasta plaketa i povelja uz platinastu plaketu
2. prof. dr. sc. Ljubica Valenčić – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
3. prof. dr.sc. Miroslav Harapin – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
4. Stjepan Keglević, dip. ing. – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
5. Branko Britvec, dipl.ing. – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu
6. Veljko Seiwerth, dipl. ing. – Zlatna plaketa i povelja uz zlatnu plaketu